Умные решения для сельского хозяйства

Угода користувача


Я згоден (а) з умовами політики конфіденційності та дозволяю використовувати мої персональні дані на законних підставах.

1. Персональні дані

1.1 Політика конфіденційності відповідно до чинного законодавства України в тому числі Законом України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 № 2297-VI щодо користувачів встановлює порядок отримання, збору, накопичення, зберігання, обробки, використання, забезпечення захисту і розкриття персональних даних.

1.2 Під Даними розуміється будь-яка інформація, що відноситься прямо або побічно до певного Користувачеві. Це може бути: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, регіон проживання, ip-адреса, дані про використовувані Користувачем пристроях (комп'ютер, тип браузера, операційна система мобільного пристрою), повідомлення (інформація, яка міститься в листуванні між Користувачами і адміністрацією), інша комунікаційна інформація, яка за бажанням Користувача, надається їм за допомогою написання повідомлення і / або відкликання, або інформація, отримана при усній комунікації користувачів і Адміністрації.

1.3. При використанні онлайн-сервісу, Ви, повідомивши Адміністрації свої персональні дані, визнаєте свою згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до цієї Політики.

1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, наданих Користувачем, не має можливості оцінювати його дієздатність. Однак Адміністрація виходить з того, що Користувач діє сумлінно, обачно, надає достовірні і достатні персональні дані і докладає всіх необхідних зусиль до підтримки таких даних в актуальному стані, і не порушує права третіх осіб.

1.5. Політика конфіденційності діє відносно всієї інформації, яку Адміністрація може отримати про Користувача при використанні їм онлайн-сервісу, а також в ході виконання Адміністрацією будь-яких угод і договорів з Користувачем.

1.6. Справжня Політика є внутрішнім документом Адміністрації.

1.7. Контролер персональних даних звільняється від відповідальності за наслідки, які настали у зв'язку з обробкою їм персональних даних, він не несе відповідальності за подію, що спричинило наступ таких наслідків.

1.8. Ви також погоджуєтеся з тим, що Власник персональних даних має право надавати доступ та передавати Ваші персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, виключно, якщо при цьому не змінюється мета їх обробки і тільки у випадках, передбачених цією політикою конфіденційності та / або законодавством України.

2. Додаткові умови

2.1. Адміністрація залишає за собою право змінити умови цієї Політики в будь-який момент. В такому випадку, оновлена редакція буде розміщена на сторінці.

2.2. ТОВ «МУРчик» не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов цієї Політики.

2.3. Ви також погоджуєтеся з умовами «Повернення і обміну», «Доставка і оплата» і «Гарантія»

2.4. У разі незгоди з умовами цієї Політики, Ви зобов'язані припинити використовувати онлайн-сервіс.